جهت کاهش هزینه تعمیر کولرگازی به موارد زیر توجه بفرمایید:

قبل از تماس با سرویسکار تعمیر و سرویس کولرگازی حتما موارد زیر را بررسی کنید تا گاهی بدون علت مجبور به پرداخت هزینه گزاف تعمیر کولرگازی نباشید تا شاهد کاهش هزینه تعمیر کولرگازی باشید.

در بسیاری از موارد سرویسکاران ما تنها با مشکلات عمومی زیر برخورد میکنند که با دقت کمی قابل برطرف شدن است و باعث کاهش هزینه شما میشود. شما میتوانید موارد زیر را خودتان بررسی نمایید. ضمن اینکه میتوانید با سرویسکار تماس بگیرید.

1. اطمینان حاصل کنید که مشکل از پریز یا برق ورودی به کولر گازی نیست.

گاهی خود پریز خراب شده برق نمیدهد.

برق کولر گازی

2. ایا فیلتر دستگاه کولر گازی تان عاری از گردو غبار و گرفتگی است؟

در قاب پنل داخلی را باز کنید چک کنید. اگر تمیز نبود ان را بشورید.

فیلتر کولر گازی

3. ایا کندانسور کولر گازی و یا پره های موتور بیرونی تمیز است و گرفتگی ندارد؟

چنانچه پره‌های موتور بیرونی گرفتگی دارد، در زمانی که کولر گازی خاموش است (مطمئن باشید که خاموش است)، میتوانید آن را با آب شستشو دهید. البته توصیه میشود که این کار را به سرویسکار کولرگازی بسپارید تا با خیال راحت کولرگازی شما را سرویس کند.

کندانسور کولر گازی

 

 

کاهش هزینه تعمیر کولرگازیدر درازمدت

البته به این نکته هم توجه داشته باشید که هموراه نمیتوان برای کاهش هزینه تعمیر کولرگازی اقدام به سرویس آن کرد چرا که امر تعمیرات تخصصی بوده و نیاز به اموزش دارد. تیم فنی ما در جهت ارائه خدمت مناسب آماده تعمیر و سرویس کولر گازی شما در تهران است.

این را هم در نظر بگیرید که سرویس دوره‌ای کولر گازی باعث کاهش هزینه شما در درازمدت میشود. چرا که باعث کاهش خرابی آن شده و دیرتر نیاز به تعویض قطعه پیدا میکند.

برای مشاوره در زمینه تعمیر کولر گازی و استفاده از خدمات ما در زمینه سرویس و تعمیر کولرگازی و همچنین سرویس دوره‌ای کولرگازی خود با ما تماس بگیرید. با یک بار تماس مشتری ما بشوید.

کاهش هزینه تعمیر کولرگازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *