سوراخ شدن و نشتی گار کولرگازی

گاهی پرسیده میشود علت سوراخ شدن کولر گازی و نشتی گاز کولرگازی چیست؟

علت سوراخ شدن کولر گازی و نشتی گاز
احتمال اول: جابجایی نامناسب

ممکن هست در هنگام جا به جای کولر گازی و وسایل و تجهیزات مرتبط با آن ضربه به لوله و کمپرسور کولرگازی خورده باشد و بخشی از لوله یا قطعه دیگری صدمه دیده و سوراخ شده باشد.

احتمال دوم: فرسودگی

با توجه به زمان نصب کولرگازی، ممکن است بر اثر گذشت زمان و فرسودگی که به طور معمومل در تجهیزان الکترونیکی و مکانیکی ایجاد میشود، طی چندین سال خوردگی تدریجی گاز داخل سیکل لوله و یا سایر تجهیزات مرتبط آسیب دیده و سوراخ شده باشد.

احتمال سوم: وکیوم نکردن

با توجه به اهمیت نصب مناسب کولر گازی و توجه به موارد مختلف در هنگام نصب، ممکن است در اثر وکیوم نکردن مدار قبل از راه اندازی کولر گازی، لوله ها و تجهیزات مناسب کار نکرده و باعث سوراخ شدن آنها شود.

احتمال چهارم: جوش نامناسب

همانطور که در بند قبل اشاره شد، نصب مناسب و با احتیاط کولر گازی از اهمیت مناسبی برخوردار است، بنابراین وصل کردن غیر استاندارد لوله کولر گازی یا جوش لوله ها در زمان نصب ممکن است باعث آسیب به تجهیزات و لوله های دستگاه و در نتیجه سوراخ شدن آنها شود.

احتمال پنجم: خم شدن لوله

یکی دیگر از مواردی که ممکن است در هنگام نصب مورد توجه قرار نگیرد، خم شدن بیش از حد لوله ها و در نتیجه ایجاد سوراخ و آسیب به لوله ها و نشتی در لوله هست.

با رعایت این موارد میتوانید تا حد زیادی مانع علت سوراخ شدن کولر گازی و نشتی گاز شوید. البته در هر حال مناسب تر است که برای نصب و یا سرویس کولر گازی از یک مرکز مجرب تعمیر کولر گازی کمک بگیرید.

در صورت نیاز میتوانید با این شماره ها با ما مشاوره داشته باشید.

شماره تلفن مدیریت ۰۹۱۰۱۵۰۸۷۵۳؛ شماره تلفن سرویسکار کولرگازی ۰۹۹۰۵۳۶۱۶۳۵

با ما تماس بگیرید و با یک تماس مشتری ما شوید.

علت سوراخ شدن کولر گازی و نشتی گاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *