طرح تعویض سبز چیست؟

طرح تعویض سبز، تعویض کولر گازی نو و کارکرده یا تعویض کولر گازی نو با کولر گازی دست‌دوم است. در این طرح کولر گازی کارکرده و فرسوده با کولر گازی نو و کارکرده سالم برای رضایت و استفاده بهتر از کولر گازی تعویض میشود.

ما کولرگازی شما را با هر برند و اندازه ای که باشد خریداری کرده و با محاسبه مابه التفاوت قیمت کولرگازی ،کولرگازی جدیدی را خدمت این دوستان ارائه می دهیم.این مجموعه هیچگونه محدودیتی در معاوضه کولرگازی ندارد و با دریافت کولرگازی هر نوع کولرگازی با هر اندازه مورد نیاز مشتری را تهیه و در اختیار مشتری قرار می دهد.

تعویض کولر گازی
تعویض کولر گازی کارکرده با نو

خرید کولرگازی دست دوم شما با قیمت مناسب

در بسیاری از مواقع نیاز به فروش لوازم خانگی امری است که به سرعت اتفاق می افتد و شما به سرعت نیاز به کسی دارید که لوازم خانگی خود را به او به فروش برسانید. برخی از افراد سودجو نیز از شرایط به وجود آمده برای شما سوءاستفاده کرده و سعی در خرید لوازم خانگی شما با قیمت بسیار ناچیز دارند.

در مورد کولرهای گازی نیز افرادی بسیاری هستند که تمایل به فروش کولرگازی خود دارند. دلایلی نظیر خرید کولرگازی جدید و بزرگتر، نیاز داشتن به پول و… دلایلی هست که شخص اقدام به فروش کولرگازی می کند.

دقت داشته باشید که در فروش لوازم خانگی به خصوص کولرگازی هرگز عجله نکنید. کولرگازی ذاتا کالای ارزشمندی است و خریداران بسیاری دارد. اما باید بدانید که محصول خود را به چه شخصی می فروشید.

خریداران ضایعات همواره سعی دارند کولرگازی را با قیمت پایین خریداری کنند از این رو هرگز کولر خود را به ضایعاتی ها نفروشید. فروش مستقیم کولرگازی به مصرف کننده امری شایسته است. با این کار واسطه را کنار خواهید گذاشت و به صورت مستقیم کالای خود رابه دست مصرف کننده خواهید رساند.

تعویض کولرگازی کارکرده با نو

اما در صورتی که نیاز به کولر گازی مناسبتری دارید، ما راهکار دیگری برای شما داریم و آن  طرح تعویض سبز است. در این طرح کولر گازی کارکرده و فرسوده با کولر گازی نو و کارکرده سالم برای رضایت و استفاده بهتر از کولر گازی تعویض میشود.

همچنین ما آماده هستیم تا در صورت نیاز کولر گازی شما را تعمیر کنیم. با ما تماس بگیرید و با یک تماس مشتری ما شوید.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی میتوانید با ما تماس بگیرید و با یک تماس مشتری ما شوید. در صورت مشکل میتوانید با شمارهای زیر تماس حاصل کنید. با یک تماس مشتری ما بشوید.

مدیریت:  ۰۹۱۰۱۵۰۸۷۵۳

سرویسکار: ۰۹۹۰۵۳۶۱۶۳۵

 

 

 

تعویض کولر گازی – طرح تعویض سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *